Levent Ekinci Farkındalık Atölyesi

Bağımlılık ve FarkındalıkYa başaramazsam korkusundan kurtulun

Sigara Bırakma Programı Levent Ekinci: Sizleri korku ve kaygılarınızdan arınmanızı sağlayan, Sigara Bırakma sürecine Sizi hazırlayan Size özel ve öncelikle araştırmanızı rica eden tek programdır. Nedeni her yöntem herkeste işe yaramaz.

Farkındalık Atölyesi bir Levent Ekinci markasıdır.

Yapılan işlem FARKINDALIK ve KOÇLUK programıdır. İlaç , Ürün Teşhis Tedavi Terapi içermemektedir. Kişisel gelişim ve Farkındalık çalışmasıdır.

51309-5 sicil numarası ile İstanbul Ticaret odasına kayıtlı kurumsal, KİŞİSEL GELİŞİM VE KOÇLUK PROGRAMI olup, Levent Ekinci Maslak Vergi Dairesine bağlı bir vergi mükellefidir.

Yine Farkındalık Atölyesi Türk Patent Enstitüsü tarafından 2015- 56860 no ile onaylanmış olup, Patenti Levent Ekinci’ye aittir. Projelerimiz; Dünyanın her yerinden zamanınızı yönetebileceğiniz interaktif olarak yönetilen KOÇLUK  destek programlarıdır.

Sigara bırakma teknikleri , Bağımlılıklarla mücadelemizde 16. Yılımızda Yeşilay, Kızılay, Tübitak, MEB, Trabzon valiliği, Üniversiteler, Bankalar ve birçok kurum ve kuruluşu sigara bırakma konusunda konferanslarında bizi tercih etmişlerdir. Kaynak web sitemiz veya Google araştırabilirsiniz 

Sigarayı Nasıl Bırakabilirim ? WORKSHOP

Bize Ulaşın