Sigarayı nasıl bırakabilirim?

0
2548

Sigarayı nasıl bırakabilirim?

Sigara , günümüzde milyonlarca insanın kullandığı bir madde. Sigaranın sağlığımız ile ilgili etkilerini ise neredeyse bilmeyen yok. Sigaranın zararları ile ilgili içerikler gerek televizyonlarda gerek basılı yayın kanallarında oldukça fazla yer kaplıyor. İnsanlar artık sigaranın kendilerine neler yaptığı ile ilgili olarak çok daha fazla bilince sahip. Peki bunca detaylı bilgiye rağmen, sigaranın insanı yavaş yavaş öldürdüğünü hepimizin bilmesine rağmen niçin sigaradan vazgeçemiyoruz?
Sigarayı bırakmak için çok güçlü nedenlerimiz var?
Herkesin sigarayı bırakmak için nedeni farklı olmasına rağmen can alıcı nedenler var. Bazılarımız kendi küçük çocuklarımızı zehirlemek istemiyoruz, bazılarımız sağlığımızın etkilendiğini fark edip bırakmak istiyoruz, bazılarımız eşimiz ile sigara yüzünden tartışıyoruz ve ikili ilişkilerimizi etkilediği için bırakmak istiyoruz, bazılarımız rahat nefes alamadığı için bırakmak istiyor. Hepimizin çok geçerli, çok önemli sebepleri var, herkesin kendine göre önemli bir sebebi var. Peki bu kadar önemli sebeplerimiz olmasına rağmen, “Sigarayı nasıl bırakırım” diye araştırmalar yapmamıza rağmen sigarayı neden bırakamıyoruz?
Farkındalık Atölyesi olarak sizlere çok daha farklı yollarla ve kısa sürede sigarayı bırakabileceğinizi göstermek istiyoruz. Siz de diğer yüzlerce kullanıcımız gibi sigaradan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sigarayı bırakmak için ihtiyacınız olan tek şey kişisel, size özel bir program ve doğru yöntemler. Levent Ekinci koçluğunda sigara bırakma sürecine başladığınızda sigara ile ilgili süreçlerinizde pek çok ayrıntıyı fark edeceksiniz. Sizin için yapılacak kişisel düzenlemeler ile sürekli koçunuz ile iletişimde kalarak her desteğe ihtiyacınız olduğunda yalnız kalmayacak ve bu süreci kolayca geçebileceksiniz.
Siz de sigarayı bırakarak kendi adınıza yeni bir süreç başlatmak istiyorsanız hemen sizin için oluşturduğumuz formu doldurarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sigara bırakma destek hattımız sizinle iletişime geçerek , süreç ile ilgili bilgilendirme yaparak kişisel bilgileriniz ile ilgili bilgi alacaktır. Görüşmeler sonrası programımıza dahil olarak hemen sigarayı bırakma sürecinizi başlatabilirsiniz. 7 günlük bir program olan Farkındalık Atölyesi sigarayı bırakma programı ile kendinizin, gücünüzün farkına varın! Yeni bir başlangıç için şimdi hemen bize ulaşın!.

Sigara Bağımlılık ve Nefes Sağlığı TESTi

Adınız Soyadınız (gerekli)

Bulunduğunuz il (gerekli)

Telefon (GSM)

Kaç yıldır sigara kullanıyorsunuz?

Kaç Yaşındasınız?

Doğru nefes aldığınızı düşünüyor musunuz?
EvetHayır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here