Sigara Bırakma Yöntemi Levent Ekinci ile sizi önce hazırlar ve hedefe taşır.

104
17199
En etkili sigara bırakma yöntemi
Levent Ekinci Sigara Bırakma Yöntemi sizi önce hazırlar ve hedefe taşır.Sigara bırakma teknikleri

Sigarayı Neden Bırakamıyoruz?

Mutlaka izleyin.

Sigara bırakma sürecinde, Davranış Bilimleri Uzmanı Levent Ekinci ile hiç bir sigara bırakma ilaç ve ürünü kullanmadan kişiyi hazırlayarak  temel teknikler ile yaşam kalitesini artırabilmesi hedeflenir. Temel amaç sadece özlü sözlerle kafada biter,  beyinde biter, hazır olmanız gerekir gibi klişe bilinç altı uygulamalar  yerine  kişinin sahada stres yönetimini hedeflemektir.Önemli teknikler sayesinde gün içinde otonom sinir sistemini kontrol etmeyi öğrenen birey sigara içmek istese dahi sigara tüketiminde ciddi bir azalmayı fark edecektir.Bu durum bir önceki denemelerine göre daha rahat ve süreci kontrol altına almasını sağlayarak, kendisine olan inancını da artırarak  sürdürülebilirliği sağlamak için kişide bir çok sigara bırakması için de neden yaratmış olacaktır. Sigara bırakma yöntemi araştırırken mucize sigara bırakma yöntemi olsun isteriz.Lütfen dikkatle sigara bırakma eğitim videosunu izleyerek videonun altında siz de duygularınızı paylaşabilirsiniz.Duygularınızı önemsiyoruz

Videoyu nasıl buldunuz?
Düşüncelerinizi videonun altına yazar mısınız?

Subscribe
Bildir
104 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Su ana kadar sigara icmezsem keyif alamayacagimi ve zamanin sikici gececegini dusunuyordum. Her ne kadar basarili olamamaktan korksamda videonuzdan sonra ve sizin yardiminizla hayatimdaki bas dusmanimi yenecegimi hissediyorum.

Harika bir anlatım ve video daki deney çok etkiledi beni , benim hayallerim var

Sabah kalktığım zaman hemen sigara içmek ve yemeklerden sonra sigara ya koşmak en çok korktugum kısımlar bu zamanlar.Hasta olmadan sigarayı bırakmak tek isteğim bu bana yardımcı olacağıniza inanıyorum.Ben bunu kendim tek başıma yapamıyorum maalesef.

1 2 3 35