Sigara Bırakma Yöntemi Levent Ekinci ile sizi önce hazırlar ve hedefe taşır.

100
15770
En etkili sigara bırakma yöntemi
Levent Ekinci Sigara Bırakma Yöntemi sizi önce hazırlar ve hedefe taşır.Sigara bırakma teknikleri

Sigarayı Neden Bırakamıyoruz?

Mutlaka izleyin.

Sigara bırakma sürecinde, Davranış Bilimleri Uzmanı Levent Ekinci ile hiç bir sigara bırakma ilaç ve ürünü kullanmadan kişiyi hazırlayarak  temel teknikler ile yaşam kalitesini artırabilmesi hedeflenir. Temel amaç sadece özlü sözlerle kafada biter,  beyinde biter, hazır olmanız gerekir gibi klişe bilinç altı uygulamalar  yerine  kişinin sahada stres yönetimini hedeflemektir.Önemli teknikler sayesinde gün içinde otonom sinir sistemini kontrol etmeyi öğrenen birey sigara içmek istese dahi sigara tüketiminde ciddi bir azalmayı fark edecektir.Bu durum bir önceki denemelerine göre daha rahat ve süreci kontrol altına almasını sağlayarak, kendisine olan inancını da artırarak  sürdürülebilirliği sağlamak için kişide bir çok sigara bırakması için de neden yaratmış olacaktır. Sigara bırakma yöntemi araştırırken mucize sigara bırakma yöntemi olsun isteriz.Lütfen dikkatle sigara bırakma eğitim videosunu izleyerek videonun altında siz de duygularınızı paylaşabilirsiniz.Duygularınızı önemsiyoruz

Videoyu nasıl buldunuz?
Düşüncelerinizi videonun altına yazar mısınız?

Subscribe
Bildir
100 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sigarayı bırakmaya dair ne varsa defalarca denedim ve başarısız oldum. Bırakamamanın vermiş olduğu bezginlikle durumu kabul edip canım arkadaşım sigara ile öyle akış içinde yuvarlanıp gidiyor iken 2019 yılında MEME CA dan ameliyat oldum. Uzun bir tedavi surecinden geçerken sigarayı bırakmak için yeniden mücadelem başladı.. iki cephede savaşıyordum.. 1. Kanser 2. Sigara. Bu sıkıntılı sürec de sigarayı bırakmayı defalarca tüm gücümle tekrar tekrar denedim bırakamadım.. 3 ay ilac kullandım bırakamadım.. başarısız oldukça strese girdim ve daha cok içtim..
Araştırmalarım sonucunda FARKINDALIK ATÖLYESİ LEVENT EKİNCİ ye ulaştım.. açıkçası 7 günde sigarayı bırakabileceğime pek inanmamakla birlikte yakın çevremin ısrarı ile denemeye karar verdim. Sevgili Levent Ekinci İle bir program dahilinde ilerlemeye başladık  veeee bugün üçüncü gün 🙂 sıfır sigara. ..
Hiç zorlanmadan gecen üç günün ardından yasadığım özgüven patlaması, başarmış olmanın verdiği huzur ve dinginlik paha biçilemez.. 

1 32 33 34