Sigara bağımlılığından kurtulma

0
878

Sigara bağımlılığından kurtulma

Sigara bağımlılığından kurtulmak mümkün müdür?

Sigara bağımlılığını yenmek için hangi aşamalardan geçmeliyiz?

Sigara bağımlılığı konusunda sizlerden gelen pek çok soruyu değerlendiriyoruz ve yeniden yazılarımızda bu konulara değiniyoruz. Sigara bağımlılığı konusunda en çok merak edilen, ne kadar bağımlı olunup olunmadığı, bağımlılığın ne kadar sürede bırakılabileceği, bağımlılık tedavisi olurken kaç günlük sürece ihtiyaç duyulduğu gibi önemli soru başlıkları bulunmakta.
Sigaraya ne kadar bağımlı olduğunuzu test etmek aslında hız sınırı 90 olan bir yerde hız sınırını zaten geçtiğimiz halde hız sınırını ne kadar geçtim diye merak etmek gibidir. Sonuç olarak en düşük düzeyde bile hız sınırını geçmişsinizdir ve faydasız bir noktadasınızdır. Yine de bağımlılık düzeyinizi öğrenmek istiyorsanız bununla ilgili olarak bağımlılık testimizden faydalanabilir ve bağımlılık yüzdenizi öğrenebilirsiniz.

Sigara bağımlılığını ne kadar sürede bırakabilirsiniz?

Sigara bağımlılığı anlatıldıktan sonra sanki hiçbir zaman bırakılamayacak, vazgeçilemeyecek bir durum gibi gelebilir. Bunun sebebi çok uzun zamandır sigara kullanıcısı olmanız ve sigara bağımlılığından kurtulmanın bu kadar kolay olamayacağını düşünmeniz. Sigara bağımlılığından kurtulmak için ihtiyacınız olan tek şey kendinize olan inancınız, bağımlılıktan kurtulma noktasında istekli olmanız. Bu koşulları sağladıktan sonra sigarayı bırakmak için ihtiyacınız olan süre 7 gündür. 7 gün sonunda artık sigara kullanmayan ve sağlıklı yaşamına ilk adımını atmış bir birey olarak hayatınıza devam edebilirsiniz.
Sigara bağımlılığını yenmek için geçmeniz gereken aşamalar oldukça kolaydır. Öncelikle sigarayı bırakma konusunda kararlı olmanız, istekli olmanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Sonrasında sitemizde bulunan formu doldurarak kişisel listemize kayıt olarak müşteri temsilcimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz, dilerseniz sigara bırakma hattımızdan faydalanarak bizlere ulaşabilir ve kişisel bilgilerinizi ileterek sigara bırakma sürecinizi başlatabilirsiniz. Süreciniz başladıktan sonra uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek kişisel programınızı hazırlamak adına sizden kişisel bazı bilgiler talep ederler ve buna göre programınızı oluştururlar. Bu program sonrasında 7 günlük süreciniz başlar ve danışmanlarımız ile birlikte bu süreçte ilerleyerek , sorularınız olan her noktada destek alırsınız ve sağlıklı bir şekilde sürecinizi tamamlayarak bağımlılığınızdan kurtulursunuz.
Siz de diğer yüzlerce katılımcımız gibi sigarayı bırakmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Sigara Bağımlılık ve Nefes Sağlığı TESTi

Adınız Soyadınız (gerekli)

Bulunduğunuz il (gerekli)

Telefon (GSM)

Kaç yıldır sigara kullanıyorsunuz?

Kaç Yaşındasınız?

Doğru nefes aldığınızı düşünüyor musunuz?
EvetHayır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here