En başarılı sigara bırakma yöntemleri

Sigara bırakma konusunda uzun yıllardır araştırmalarını devam ettiren ve yüzlerce başarılı sonuç elde eden Farkındalık Atölyesi, sigara bırakmanın en etkili yolunu sizlerle paylaşıyor.
Sigarayı bırakmak için çağımız teknolojisi aracılığıyla pek çok yöntemi keşfetmek mümkün. Gerek internet sitelerinde yer alan detaylı bilgiler, gerek televizyon aracılığıyla bizlere iletilen bilgiler, sigaranın sağlığımıza olan zararlarından ve sigarayı nasıl bırakabileceğimizden uzun uzun bahsediyor.
Nikotin sakızları, nikotin bantları, bazı çeşitli ilaç kullanımları, sigara bıraktıran haplar vb. pek çok sigara bırakma yönteminden bahsediliyor.

En başarılı sigara bırakma yöntemi hangisi?

En başarılı yöntem ile ilgili de toplumsal bazı tavsiyeler sizlere sunulacaktır. Sigarayı kafanızda bitirmeniz gerektiği, bir kere bırakıp sonra bir daha sigara almamanız gerektiği gibi , sigara yerine sakız çiğnemek, çekirdek çitlemek gibi pek çok farklı yöntem sunulacaktır.
En başarılı sigara bırakma yöntemi , kendinizi keşfederek adım atacağınız yöntemdir. Farkındalık Atölyesi sigara bırakma programı da tamamen bu felsefe üzerine kurulmuştur. Sayın Levent Ekinci öncülüğünde yürütülen bu programda sigarayı bırakmak isteyen kişiler öncelikle internet sitemizde bulunan formu doldurarak veya sigara bırakma hattımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi alıyor ve sonrasında kişisel özelliklere uygun olarak bir sigara bırakma programı düzenleniyor. 7 günlük süreçte sürekli irtibat halinde olan ekibimiz ile sigara bırakma sürecini kolayca atlatıyor. 7 günlük süreçte kişisel programına uygun olarak nelere ihtiyacınız olduğu, hangi durumlarla karşılaşabileceğiniz ve bu durumlarda nasıl bir davranış modeli sergilemeniz gerektiği bilgisi sizlere veriliyor. Bu bilinç ve bilgiler doğrultusunda karşılaştığınız durumlar karşısında donanımlı bir şekilde yaklaşarak bu engelleri teker teker aşıyor ve sigara ile ilgili tüm sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.
Sigarayı bırakmanın en etkili yolu olan kendini keşfetme yöntemi ile bugüne kadar binlerce kişi sigarayı bırakmıştır. Farkındalık atölyesi kullanıcılarının da sigara bırakma hikayelerine Facebook gruplarımızdan göz atabilir, oradaki kullanıcılar ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. 25- 30 yıllık tiryakilerin sigarayı nasıl 7 günde bıraktıklarını tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan platformumuzda görebilirsiniz.
Siz de kendi yönteminizi keşfetmek ve size özel sigara bırakma programı ile tanışmak için hemen sigara bırakma hattından bize ulaşın ya da sitemizdeki formu doldurun. Kullanıcı destek departmanımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sigara Bağımlılık ve Nefes Sağlığı TESTi

Adınız Soyadınız (gerekli)

Bulunduğunuz il (gerekli)

Telefon (GSM)

Kaç yıldır sigara kullanıyorsunuz?

Kaç Yaşındasınız?

Doğru nefes aldığınızı düşünüyor musunuz?
EvetHayır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here