Sigaraya ne kadar bağımlı olduğunuzu içtiğiniz sigara paketi ile hesapladığınızı biliyoruz. Gerçekte ne kadar bağımlısınız merak ediyor musunuz ?

 

Farkındalık atölyemizde kahvelerimizi yudumlarken hem ölçümünüzü yapalım hem de nerelerde hata yaptığınızı öğrenerek Mücadelede en püf noktaları paylaşalım ne dersiniz .

 

Korku ve endişelerinizden kurtulmanız için size özel hazırlanan programımıza davetlisiniz

 

Kişiye özel workshop'a katılarak Cumartesi Pazar COppm ölçümüne siz de davetlisiniz

 

 

 

 

 

Bilgi Formunu Doldurun

 Programımıza Katılın

BASIN HABERLERİ

Sadece bağımlılıktan kurtulmakla kalmayarak doğru nefes alma vücudun her hücresinin tam olarak oksijenlenmesini sağlayacaktır. Yaşlanmanın en önemli sebebi hücrelerin oksijenle yeterli seviyede buluşamamasıdır. Sağlıklı ve genç kalmak, doğru nefeslerle vücudumuzu tam olarak oksijenlendirmemize bağlıdır. "Doğru Nefes Alma" eğitimimizde katılımcılar doğru nefes almanın ne demek olduğunu, diyafram kasını hayata geçirmeyi öğrenirler. Diyaframın kullanılmaya başlanması sağ beyni devreye sokacağından hızlı ve yüzeysel nefeslerin etkisi ortadan kalkmaya başlar. Eğitimde, günlük yaşamda alınması gereken nefes tüm detaylarıyla aktarılır. Bu eğitimin amacı; katılımcıların doğru nefes almayı öğrenerek diyafram kullanımını hayatlarına geçirmelerinde yardımcı olmak, nefes farkındalığını oluşturarak hem özel hem de iş hayatlarında artan performans sergileyerek uyum ve başarının devamlılığını oluşturmaktır.

 

Randevu için 0212 366 57 47  

                     0850 302 97 92

>